Akıllı Tartılar

Akıllı tartı kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız hangi marka? Bir de hayatınıza olumlu bir katkısı oldu mu kilo kontrolü/verme vs açısından?

xiaomi'ninkini kullanıyorum, yağ falan ölçer
motivasyon açısından iyi

  • passion rules the game  (10.09.20 12:14:15)
xiaomi +1

  • karsiyakaliyiz  (10.09.20 12:21:47 ~ 12:22:02)
Xiaomi ama yag olceri kotu.

  • bradshaw  (10.09.20 13:23:59)
xiaomi mi scale 2 mi ne. baya memnunum. iPhone ile sync ediyorum verileri. oradan takipliyorum.

  • roket adam  (10.09.20 13:48:13 ~ 15:24:10)
Grundig kullanıyorum.

Yağ ölçeri çok tutarlı çalışıyor. 5 kişiye kadar kayıt tutabiliyor. 2 ay önce 120 liraya almıştım.
  • aynabugusu  (10.09.20 14:12:05)
anjiou kullanıyorum efsane.

yakında yazacağım kitabım için günlük verileri depoluyor şu an.

yağ ölçümü falan inanmayın onlara tamamen ampirik veriler. kesin değil ama bir fikir verir.
  • ozdek  (10.09.20 14:41:07)
ben teknosa’dan preo my care kullanıyorum. diyetisyenlerde bulunan tartılardan 2 kilo fazla göstedi, ama onun dışında metabolizma hızı, iç organ yağı, su-kas oranı vs.. gibi bilgiler ise profesyonel tartı ile örtüştü.
önceki kilolarınızı da hafızasında tutuyor, hedeflenilen kiloyu yazdığınız zaman ona kaç kilo kaldığını vs.. yazıyor bu insanı motive ediyor bence, ayrıca yağdan mı sudan mı kilo verdiğinizi de anlayabiliyorsunuz bence fena değil alet.
ama şimdiki aklım olsa xiaomi alırdım kesinlikle kullanan herkes bayağı memnun,
  • lesfeuillesmortes  (10.09.20 15:09:32)