[]

Şu hırkalar nasıl sizce?

Görünce hoşuma gidiyor ama babaanne hırkası gibi durmasından korkuyorum. Ya da bir sonbahar akşamı babamın hırkasını sırtıma geçirmiş gibi görünmekten çekiniyorum.

ty.gl


 
bana biraz babanne gibi geldi.


  • reanarchy  (10.09.20 11:19:59) 
tarzına uygunsa neden olmasın, instagramda bu tarz kombinler yapan bi hesap vardı


  • freebird5406_2  (10.09.20 11:21:17) 
bence bayaa şirin bunlar ama zayıf çıtı pıtı kızlara yakışıyor.


  • theseachange  (10.09.20 11:22:33) 
modelinki gibi içine sokmayacaksan babaanne olursun


  • lcha  (10.09.20 11:23:15) 
Ben beğendim, çevremde de giyen çok.


  • jazzabel  (10.09.20 11:35:18) 
Bu sene o kadar moda ve bütün influencer tayfa o kadar çok giydi ki ben de alsam mı diye düşündüm ama günlük hayatta kullanışsız gibi geldi. Mesela içine hiçbir şey giymeden ya altını ya omzunu açarak giyiyorlar ama böyle bir hava yok yani bence. Akşam öyle üşürsün, sabah da yanarsın gibi geliyor. İçine bir şey zaten giyemezsin, kötü durur. Sanki sadece poz verip instagram’a atmalık gibi.


  • ms brownstone  (10.09.20 11:37:37) 
theseachange +1
özellikle zayıf insanlarda gayet zarif duruyor. benim tercih edeceğim bir hırka değil ama vücut tipine göre oldukça yakışabilir.

  • black holes in the sky  (10.09.20 11:54:42) 
guzel bence de.


  • baldur2  (10.09.20 15:12:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.