[]

Instagramda takip ettiginiz saglikli beslenme hesaplari

Merhaba, instagramda takip ettiginiz yemek tarifleri, saglikli beslenme uzerine paylasimlar yapan hesaplar nelerdir? Benim birkac tane var takip ettigim diyetisyen vs. ama maalesef cogu trendyol reklamlari paylasmaya basladi unfollow etmek uzereyim. Onerileriniz varsa ve paylasirsaniz sevinirim.
 
@izmircocukdoktoru
ismi çocuk doktoru ama genel şeyler paylaşıyor, firmalara giydiriyor, reklam almıyor

  • sttc  (09.09.20 18:14:22) 
canan karatay'ın müridleri vardı sağlıklı besleniyoruz galiba adı. hem içerik paylaşıyorlar hem de takviye filan.


  • kullanıcı adı  (10.09.20 00:31:10) 
fitmuhendisce, simplyfitdays


  • strangerinhere  (10.09.20 00:53:11) 
instagram.com

Hiç reklam yaptığını görmedim.
  • megalomaniac  (10.09.20 01:11:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.