Aliexpress'ten kesinlike birşey alınmamalı mı sizce COVID nedeniyle?

Merhabalar

Birkaç dolarlık bişiler almak istiyorum da, acaba sizce çok mu tehlikeli?

Edit: Bu vergi muhabbeti ile artık almanın bir anlamı kalmamış galiba :\

tehlike?? hangi tehlike? tehlike zaten yanı başımızda. çinden daha kötü durumdayız biliyorsunuz. alınır alınmasına da geçen ay aldığım ürünler gümrükten geçip dağıtım yerine kadar gelmesine rağmen dağıtıma çıkarılmayıp geri gönderilmiş. en küçük ürüne 16 lira vergiyi çakıyorlar bi de bilginize.

  • hasnicktir  (09.09.20 11:06:03 ~ 11:06:09)
Alkolle, kolonyayla temizlersin bir şey olmaz. Her yerimiz corona artık.

Ek bilgi :

Alırsan mutlaka "registered" yazan takip kodlu kargo seç, yoksa gelmesi 2-3 ayı buluyor. Takip kodlu alırsan eskiye nazaran gayet iyi, 2 haftada geliyor.
  • kimlanbu  (09.09.20 11:12:23 ~ 11:13:15)
corona ile mucadele sertifikasi aldim online. corona bu sekilde bulasmiyor.

  • baldur2  (09.09.20 11:16:49 ~ 11:16:58)
Bir çok yüzeyde 3 saat ile 3 gün arasında yaşıyor bu virüs. Paketleri kıtalararası balistik füzeye takıp göndermezler ise Çin'deki durum seni etkilemez.

  • korhaydut  (09.09.20 23:14:58)