[]

Köpeğimi İstanbul’dan Marmaris’e Nasıl Getiririm?

Selamlar,

Köpeğim İstanbul’da arkadaşımda.

Nasıl getirtebilirim Muğla ili sınırlarında herhangi bir yere?

 
bütçeniz yeterli olursa pet taksi gibi şehir dışına evcil hayvan taşıyanlar var.
pet transfer hizmeti falan diye aratırsanız bulabilirsiniz belki.
fiyatlarını bilemiyorum.

edit:
otobüsler özellikle sıcak havalarda çok riskli.
  • blatta hiberna  (08.09.20 21:54:50 ~ 22:05:14) 
aşılı hayvanlar otobüsün içinde kafeste taşınıyor artık. muavine 50 lira verseniz getirir bence. önce konuşmak lazım ama. bir de köpek çok büyükse almazlar.


  • ya ben lan neyse  (08.09.20 22:01:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.