araç muayene randevüsü

Selam arkadaşlar.

sorum şu; muayene istasyonları artık randevu sistemine geçmiş. ben de bakayım dedim haftaya salı gününe kadar boş yok : ((

neyse bende aldım randevuyu o güne, ama benim iş acil birazcık, acil bir şey çıkıyor,
muayenesi olmadığı için alamıyorum arabayı riske atmiyim diye.

yarın sabah saat 8:30 da açılıyormuş mesela dudulluda ki istasyon, oraya böle 8:20 falan gibi gitsem acaba çok bekler miyim dersiniz? hiç denemiş olan var mı ?

sözlükten birisi randevusuz giderseniz bütün gününüzü alırlar demiş... falan filan, bir paylaşın be hadi bildiklerinizi : ))

ben ankara'da randebu ile gitmiştim ortalama bir, bir buçuk saat sürmüştü, randevusuz gelen bi arkadaşı görmüştüm o da iki buçuk saat oldu bi yarım saate bitecek demişti.. erken giderseniz randevusuz araçlar sırasında ilk sırayı alırsınız ve öyle tüm gününüzü alacağını sanmıyorum..

  • ogzi  (11.05.10 03:12:36)
akşam 7 8 e falan da randevu alınabiliyor olması lazım. o kadar da mı yoğunsunuz oh my god!

  • ozdek  (11.05.10 09:25:09)