2. El laptop güvenilir mi

2. El laptop almayı düşünüyorum. Ancak şmyle bi çekincem var.
Aldığım kişi bu laptop ile bir şekilde suç işlemişse veya sayılabilecek şeyler yaptıysa başıma iş gelir mi?
Bir de harddiski değiştirirsek kafamız rahat olur mu?
Ya da neyi değiştirmek gerekir ki güvenli bir alışveriş olsun?

suç işlenmişse o bilgisayar sana düşmez, imha edilir. hiçbir şey yapmana gerek yok.

tavsiyem garantisi bitmemiş faturalı ikinci el alman. sonrasında arıza sıkıntısı yaşama diye.
  • ekrem abiniz  (08.09.20 11:46:18)
Benim laptopu satayım suç silemedim.

  • allah yazdiysa bozsun  (08.09.20 11:48:44)
Belki suç işlediğinin farkında bile olmayan biridir. Netten alınacak sonucta...bi milyon tip var...

  •   (08.09.20 11:49:50)
Özel mesaj atar mısın? Laptop modeli nedir

  •   (08.09.20 11:55:12)
Yüzlerce satmışımdır şimdiye kadar hala da satıyorum. Çok yersiz bir korku o. On küsür senedir bir tane böyle olay yaşamadım yaşayan kimseyi duymadım öyle söyliyim yani.

Bütçe ve kullanım amacınla alakalı bir mesaj at istersen işe yarar bir şeyler var elimde.
  • Giovanni Pipitto  (08.09.20 12:10:45)
Kaç paralık laptop arıyorsunuz? Üst düzey laptobumu satıyorum garantili faturalı

  • berkes2  (08.09.20 12:16:19)
2. el telefon almayın, 2. el bilgisayar almayın goygoyu biraz devlet destekli endüstri yalanı. istiyorlar ki insanlar telefonlarını laptoplarını 3 sene kullanıp çöpe atsınlar yenisini alsınlar ya da yok pahasına mağazalarda yeni modeliyle takas etsinler. dediğin şeyin olma ihtimali milyonda bir, bu da sana denk geliyorsa tibet'e git arın zaten.

  • sir gawain  (08.09.20 14:33:00)
Şuç üstü yakalananlarla birlikte elektronik cihazları da alındığı için öyle düşünüyorsunuz ama gerek yok bu düşünceye.

  • Erva  (08.09.20 18:33:31)