[]

grip aşısı olmak?

bulunduğum okul ücretsiz olarak grip aşısı yapıyor isteyenlere. yaptırmalı mıyım sizce? işe yaramıyor diyenler de çok. bağışıklığa müdahale ettiği için zararlı görenler var.
 
akademisyenin biri çıkıp covid biz bişey yapmaz çekik gözlülere bulaşıyor, öteki de aşıyı buldum demişti. Çok inanma onlara bu durumda aşı bulabilmek zor, bulduysan yaptır derim


  • paramolacak  (07.09.20 22:04:15) 
babam doktor. 30 yaşındayım. şimdiye kadar aileden kimseye yaptırmadı, önermedi. bu yıl bağışıklığımızın düşme ihtimalini göze almamak adına ilk kez hepimiz yaptırıyoruz.


  • brakgn  (07.09.20 23:31:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.