[]

Emeklilik hayatı yaşanabilecek ege-marmara ilçeleri, köyleri

Annemiz(52) önümüzdeki yıl yalnız başına emeklilik hayatı süreceği bir düzene geçmeyi düşünüyor. Tekrar memleketime dönmeyeyim, bir de yepyeni bir yerde yaşayayım, diyor. Kardeşim ve ben İstanbul'dayız. Yanına sıkça gidemeyebiliriz. Bu yüzden gözümüz arkada kalmasın istiyoruz.

- Güvende olacağı
- İnsanı güzel
- Hastaneye erişimi kolay
- Yeşil, havası temiz
- Belediye kursları gibi diğer kadınlarla sosyalleşebileceği ortamlar sunan
- Nispeten uygun kiralı (1000 liranın altında) daireler bulabileceği bir yer arayışındayız.

Hangi ilçe ve köyleri önerirsiniz?

Köyde sağlık hizmetine ulaşma şansı ne kadar olur bilemiyorum. O yüzden köy seçeneği bizi biraz korkutuyor. Ancak nispeten temiz insanların olduğu bir köyde bahçeli bir müstakil ev de düşünülebilir. Ne dersiniz?

 
keşan a bağlı erikli,yaylaköy, gökçetepe ve keşan ı tavsiye ederim. balıkesir e bağlı gönen de olur.


  • delidiyorum  (07.09.20 16:45:13) 
Direkt yer ismi veremeyeceğim ama kesinlikle Trakya bölgesinde bir yer bakın derim.


  • paramolacak  (07.09.20 16:49:59) 
Bademler Köyü / Urla
www.journavel.com

  • ankarakecisi  (07.09.20 16:55:18) 
geyikli'ye bir bakin derim.


  • cooperr  (07.09.20 20:14:33) 
direkt Gelibolu'ya bakın derim. kayın validem de emekli, hep hayali bir sahil kasabasında emekliliğini geçirmekti. 5 yıl önce evini satıp Gelibolu'dan ev aldı oraya yerleşti. iyi ki gelmişim diyor, çok mutlu. biz de çok seviyoruz orayı, hem yazlık hem kışlık çok keyifli bir yer.


  • isyankar tosbaga  (08.09.20 11:27:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.