[]

sade noodle makarnasi nerden alinir?

Evde kendim tavada sebzeli noodle yapmak istiyorum. Sade noodle nerden alabilirim. Migrosta yok. Bahsettigim hazir paket noodle lar degil (icine sicak su konup yapilanlar)

Normal makarna gibi katkisiz noodle


 
www.carrefoursa.com
büyük marketlerin hepsinde yıllardır var. Migroslarda her zaman buluyorum. Carrefour'da da var. Bazı büyük yerel marketlerde de bulunabilir.
www.trendyol.com
www.gittigidiyor.com
  • cliquot  (07.09.20 14:06:02) 
migroslarda oluyor aslında bazen. ben chefline egg noodle kullanıyorum, asyagurme veya gurmenet tarzı sitelerden bulabilirsiniz.

www.asyagurme.com
  • gibicibicis  (07.09.20 14:06:43) 
Metrolarda da var


  • balpolen  (07.09.20 14:09:30) 
Metro markette gördüm dün.


  • amelie poulain  (07.09.20 15:19:08) 
migros ve carfurlarda var.


  • 65 derece  (07.09.20 16:53:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.