Bisiklet Secimi F/P

Merhabalar, Mosso legarda 2024 kilitlenebilir masa v fren bisikleti almayi planliyorum fiyati 2200 tl. Bu paraya sunu al diyeceginiz bir urun var midir?

yoksa direk al gec mi dersiniz?

tesekkurler.

(Sehir icinde kullanilacak, her gun her gun 20 km yol yapmam)

Bisiklet tüm özelliklerin sonunda göz zevki meselesi içine sindiyse ısındıysan al geç

fakat kullanım şekline göre yine işini görecek daha uygun fiyatlı bir şey işimi görür dersen bisan trx8100 lere de bakabilirsin

Tamam mosso da altus bisanda tourney aktarıcılar var ama gezinti yaparken farkını hissetmezsin

Bisan 1600 civarı olması lazım, kadrosu tipi de güzel sade duruyor
  • freebird5406_2  (07.09.20 11:22:09)
@freebied5406_2

heh cok guzel, simdi kafam karisti iste. bana kalsa hic bisey bakmaz legarda 2021 alirdim da bisiklet ulkede yok elinde olanda fahis fiyattan satiyor.

simdi 1600 civari baktim netten, aradaki 600 lirayi vermeye degmezse zaten vermim. benim derdim f/p. hemen hemen ayni performansi alacagim urune 600 tl fark vermek mantikli degil.

tesekkurler..
  • Zima Blue  (07.09.20 11:32:56)
Bisan trx8100 tam mosso 2021 ayarında

  • freebird5406_2  (07.09.20 11:50:05)
mosso lar genelde hafif oluyor. o aralıkta markalar arası çok fark yok. al geç bence de

  • sarcophagus  (07.09.20 14:00:53)