yalnızca tek çeşit bira satan yerlere siz de uyuz olmuyor musunuz ?

bir mekana oturuyorsunuz. bira istiyorsunuz, sadece bir markanın birası var. sinir bozucu durum. neden öyle oluyor ?

Ben sinir etmez, sinir ederse eyv diyip kalkar baska mekana otururum. Begenmedigim birayi icecek halim yok cunku.

  • kuehles blondes  (06.09.20 10:47:24)
Çok çeşit aramam. Tuborg varsa Tuborg, Efes grubu varsa Bud, o da yoksa Bomonti içerim. Farklı bira içmek istersem gitmem gereken yerleri biliyorum. Oraya gidince de Weihenstephan ya da Hacker Pschorr içerim.

  • himmet dayi  (06.09.20 12:49:41)
Mekanlar iki gruptan biriyle anlaşıyor onlara göre sözleşme yapıp güzel paralar veya eşantiyon biralar alıyorlar mekan için çok mantıklı. Zaten hangi mekanın ne sattığını oturmadan anlıyorsun. Turuncu gördüğün yer tuborg, mavi gördüğün yer Efes, kahverengi ‘’kendine has’’ yazısı gördüğün yer Efes’in Bomonti noktasıdır. Ona göre oturur içersin. Efesciysen bile bile turuncuya oturuyorsan bu senin suçun mekanın değil.

  • IcedFlames  (06.09.20 12:55:16)
Degil bence, genelde sisede farkli secenekleri de oluyor.

Arkadaslarimla oturmusum, kimsenin tadini kacirmam, mekan degistirilsin istemem o noktada. Ayni markanin saraplarini satmak kadar sinir bozucu degil.
  • buf-e kür  (06.09.20 13:09:24)