[]

İos gelen arama

40 yillik ios kullanicisiyim ilk kez simdi dikkatimi cekti

Arka arkaya gelen iki farkli cagri
Birini swipe left seklinde surukleyerek cevapladim
Digerinde de ekranda kirmizi ve yesil yuvarlk vardi yesile basarak cevapladim

Neye gore iki farkli cevaplama ekrani var? Bugune kadar da hic dikkat etmemistim

 
Swipe right olacakti prdon


  • exlibris  (04.09.20 21:06:10) 
Ekran kilitli değilse gelen arama ikincisi gibi oluyor.


  • angelus  (04.09.20 21:06:46) 
Telefonun ekranı kapalıysa kaydırma şeklinde, açıksa düğmeler şeklinde çıkıyor arama. Sanırım cepteyken aramaları yanlışlıkla cevaplamaya engel olması için.


  • KirmiziSiyahMavi  (04.09.20 21:07:04) 
biri tuş kilidi açıkken biri kapalıyken.


  • eşki sözlük yazarı  (04.09.20 21:07:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.