[]

Yapi kredi, kredi karti hk.

Arkadaslar cok bi kart borcum yoktu, aklima geldiginde 200 lira falan oduyordum.
Simdi alisveris yapayim dedim, yapamayinca baktim ki, duzenli odemedigim icin kart nakit çekimine ve alisverise kapanmis.

Simdi kalan 400 lira borcumu yatirsam acilir mi? Ama hemen kullanbilir miyim?
Cunku 500liram var, sehir disinda oldugum icin risk almak istemiyorum. Uzun zamandirda kullanmadigim icin pek bi bilgim yok.

 
donem borcunun tamamini yatirdiginizda acilir


  • bollocks44  (04.09.20 14:21:37) 
Paraniz varken kredi kartinda borc birakmak cok hatali bir davranis. Hem cok yuksek bir faiz oduyorsunuz hem de kredi notunuzu dusuruyorsunuz.


  • cleric  (04.09.20 14:32:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.