[]

Apple Watch Series 3 2020 yılında alınır mı?

1700 liraya satılıyor. Uzun zamandır aklımda var ama almamıştım, bildirimler koluma gelsin, müzik kontrolü yapayım, titreşimle uyandırsın, telefona ulaşamadığım zamanlar kolumdan kısa konuşmalar yapabileyim, hareketsiz kaldığım zamanlar ben, uyarsın, sporumu takip etsin.

Ne yapsam? Yoksa çok mu gereksiz?


 
Sporunu takip etmesi
Hareketsiz kaldığın zamanlar dürtmesi
Titreşimle uyandırması

Bu üçü dışındaki kriterlere hiç gerek yok. Bu üçü senin için önemliyse de azıcık beklemeni öneririm çünkü seri 6 çıkacak, eskileri ucuzlayacak. (bkz: apple watch/@roket adam)
  • roket adam  (04.09.20 12:50:38 ~ 12:54:18) 
series 3 baya indirim gördü zaten, 6 ile ucuzlar mı emin değilim.

dediklerin için yeterli, ben de kullanıyorum 2 senedir. 6 çok pahalı gelmezse geçerim diye düşünüyorum. adımları doğru saysa mi band 5 de iyi.
  • passion rules the game  (04.09.20 13:18:04) 
series 6 cıkınca series 3 komple kalkacak. genelde böyle yapıyor apple. series 5'de series 3 fiyatına düşecek bi aksilik olmazsa. ben de bekliyorum yeisinin çıkmasını öyle series 5 alacağım.


  • ayin yazari  (04.09.20 13:41:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.