[]

tenis raketi alacağım ne almak lazım?

benim için raketlerin hepsi bir. farklı çeşitleri ayırt edemiyorum.

sıfırdan yeni tenise başlayacak biri olarak nasıl bir raket almam lazım. fiyat önemli değil.


 
hocam öncelikle sap kalınlığına (bunun özel bir adı vardı ama unuttum) dikkat edin. elinize uygun ebatta olanı alın. yoksa bileğe veya parmaklara gereksiz yük binip sıkıntı oluşturabiliyor. Decathlon'a gidip deneyip alabilirsiniz mesela.


  • shadowfollower  (04.09.20 08:50:27) 
Hocanizla konusup alabilirsiniz. Ya da farkli raketler deneyebilirsiniz kortta/klupte varsa


  • kuehles blondes  (04.09.20 10:53:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.