[]

Freelance Kurgu İşleri

Selam,

Kurgu öğrenmeye çalışıyorum. Piyasada hangi program tutuluyor?


 
Premiere
Edius
Diğerleri
  • allah yazdiysa bozsun  (03.09.20 12:22:22) 
Genel işler için Premiere,

Sinemada Avid çok kullanılır ama onlardan da Premiere'e geçen oldu.

Fakat DaVinci Resolve da artık çok iyi. Hem de bedava versiyonuyla her işini görebilirsin. Geleceğin popüler yazılımı Resolve olacak bence. Kurgu, renk, ses kurgusu ve öğrenirsen Fusion (görsel efekt) yazılımı kendi içinde. Hoş Premiere'in içinde de ses ve renk kısmı var fakat ikisinde de Resolve daha önde.
  • nhk ni youkosu  (03.09.20 13:18:55 ~ 13:23:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.