hekimoğlu

Bu dizideki gibi hastaneler var mı türkiyede? Tüm odalar rezidans gibi, bahçesi tabiat parkı gibi. Muayene, yatış, röntgen, mr falan ne kadardır bu hastanelerde? Devlet tüm özel hastaneleri aynı oranda mı fonluyor?

Doktorlar'daki hastane daha makuldü o mümkün ama bunu bilemedim.

diziyi izlemedim ama zaten dizi hali hazırda var olan bir hastanede çekiliyor.

www.dirilispostasi.com

"Kısa sürede seyircisinin beğenisini kazanan Hekimoğlu dizisi, İstanbul Tuzla’da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde çekiliyor. İstanbul Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi adı diziye uyarlanmıştır."

maslak acıbademi gördüm geçen senelerde baya iyiydi.
  • fezagezgini_4  (01.09.20 23:31:00 ~ 23:31:57)
medcezir dizisinin çekildiği universal çamlıca hastanesine bakabilirsin internetten.

  • blue eyes white dragon  (02.09.20 00:37:33)
anadolu sağlık merkezi(gebze).
50.000 m2 açık alan var.

  • teritori  (02.09.20 10:37:53)
diziyi seyretmedim nasıl oluyor böyle bişi gerçekten doktorlar daha mı iyi

  • ShadowOfMoon  (02.09.20 11:38:52)
memorial bahcelievler var mesela, baya 5 yildizli otel kivaminda. icinde birkac cesit restoran ve kahveci var.

  • buzzlightyear  (02.09.20 12:19:28)
Yok ya gercekten bahcesiyle, odasiyla vs otel gibi hastaneler var. yemekleriyle, cafeteryalariyla da restoran gibiler. Var yani…

  • invictae  (02.09.20 16:54:32)