Celal Şengör asker miydi?

ben TSK mensubuydum, yemin ettim falan diyor.

bir de 5 yaşında TSK'de maskottum ben vs. diyor. onu mu kastediyor? yoksa baya yüzbaşı falan mıydı?

youtu.be

ailesinde asker vardı, bir teketek bölümünde anlatıyordu gözlüklü diye kendisini almamışlar askeriyeye
www.haber7.com

  • eja  (01.09.20 18:18:16 ~ 18:19:12)
dedesi ve babasından dolayı askerlerle(tümgeneral, orgeneral) küçüklükten beri bolca vakit geçirmiş. özellikle tahsin şahinkaya ile baya sıkı fıkı.

eja'nın dediği gibi havacı olmak istemiş ama almamışlar. resmi olarak yemin etme durumu yok muhtemelen ama o ortamda büyüyen birinin asker sevdalısı olması, kendini asker görmesi kadar doğal bir şey olamaz.

zaten bu darbe seviciliği muhabbeti de ordan geliyor.

maskot muhabbeti de şurada,

www.cumhuriyet.com.tr
  • aziz dostum jack  (01.09.20 18:58:13 ~ 18:58:51)
Yok ya. Asker olmak istemis ama olamamis. Ama asker olan ailesinden oturu rutbeli askerler ile bayagi vakit gecirmis birisi.

Kendisini asker zanneder gibi konusmalari var ama evet :d
  • invictae  (02.09.20 16:58:25)