Wordpress patladı ve düzeltemiyorum

çıldırıcam ya. kafayı yemek üzereyim.

[31-Aug-2020 12:52:32 UTC] shutdown_action_hook, do_action('shutdown'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, WC_Admin_Notices::store_notices, update_option tarafından oluşturulan SHOW FULL COLUMNS FROM wp_options sorgusu için WordPress veritabanı hatası Commands out of sync; you can't run this command now

loglarda bu hata gözüküyor. ve bu hatadan sonra timeout'a düşüyor hosting.

sorun ne olabilir ya?
tüm pluginleri disable ettim. hiçbir şey değişmedi.

Administratore giriş yapabiliyorsun değil mi?

  • Boris  (31.08.20 16:27:34)
Wp options tablosunda eksik olabilir mi? Yedek yok mu? Geri yüklesen

  • hububrad  (31.08.20 16:27:59)
Ayarlardan plugin user preferences sekmesine gelip ordan ön belleğe alma bilgilerini diskten getir gibi bişey olmalı onu işaretleyip tekrar giriş yapmayı dene siteye

  • Boris  (31.08.20 16:37:16)
admin dahil hiçbir yere girmiyor. hepsinde bu hatayı verior.

  • tchuck  (31.08.20 17:55:18)
yedek yok anladığım kadarıyla :/ ben her hafta bu tür şeylere karşı database ve dosyaları yedekliyorum mesela.(cpanelden)

  • nhk ni youkosu  (31.08.20 17:59:30)
abi ikisnin de yedeği var.

ikisini de yedekten kaldırdım zaten.

çalışmıyor
  • tchuck  (31.08.20 18:00:59)
woocommerce'i enable yaptığım an gidiyor.

diğer tüm eklentiler disabled, sadece woocommerce enabled. ve site tamamen çöküyor.

tüm yedeklere sahibim. ürünlerim ve siparişlerimi almam yeterli. diğer her şeyin amk. 8 saattir bu işle uğraşıyorum. ve artık dayanacak gücüm kalmdı.

sadece database ve dosyalara sahip olarak nasıl ürünlerimi alabilirim?
  • tchuck  (31.08.20 18:25:34)
Eski sürüm woocommerce kurmayı denediniz mi? Belki güncellediyseniz o yüzden patlamıştır

  • Boris  (31.08.20 19:57:52)