Siyah Takıma Ne Renk Gömlek

Selam,

Ne renk gömlek gider? Klasik italyan kesim takım.

siyah, beyaz

zaten takım dediğin siyahtır yüzde 80. içine de kravat kemer ve ayakkabıyla uydurursun istediğini.
  • biseysorucam  (30.08.20 22:11:54 ~ 22:14:42)
Siyah gömlek olur mu cidden?

  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (30.08.20 22:15:00)
beyaz ve açık mavi dışında bir şey düşünmeyin bence.

  • tabirimekruh  (30.08.20 22:16:42)
tabi ki olur neden olmasın?

images.app.goo.gl
  • biseysorucam  (30.08.20 22:18:33)
nerde giyiceğinize bağlı. genelde beyaz garantidir

iş görüşmesinde siyah takıma siyah gömlek pek tavsiye etmem. ama başka bir şey içinse gider tabi.
  • AlsterWasser  (30.08.20 22:19:35)
Siyah takıma siyah olmaz.
Beyaz gömlek en iyisi. Kendinden desenliler var, çok şık duruyor. Onlardan alın.

Hele iş görüşmesine siyah takım siyah gömlek olmaz. Lacivert takım beyaz veya açık mavi gömlek her zaman en iyisidir.
  • Hallegadola  (30.08.20 22:29:23)
başvurduğunuz pozisyon mafyalık değilse siyah takıma sadece beyaz olur.

  • brakgn  (30.08.20 23:30:04)
neden herkes iş görüşmesi diye yorum yapmış? öyle bir durum olduğunu belirtmemiş soran kişi? iş görüşmesine olmaz tabi ama özel bir günde vs gayet şık ve tercih edilen bir kombindir bu. işte bunlar hep kurtlar vadisi etkisi..

  • biseysorucam  (31.08.20 00:12:41 ~ 00:13:25)
beyaz en garantisi. renk istiyorsan onu kravatla ve mendille vereceksin.

  • sir gawain  (31.08.20 00:13:10)
Giyim kuşam otoriteleri döktürmüş yine. Bir de didaktik didaktik kestirip atmıyorlar mı dhdhssdhdf

siyah takım içine, katılacağınız organizasyona ve zevkinize göre istediğiniz renk gömlek giyebilirsiniz. Gömleğe uygun renk skalasına sadık kalarak çeşitli aksesuarlar da kuşanabilirsiniz.
  • joker hakki  (31.08.20 00:44:44)
Çok açık pembe bir gömlek giyerdim ben.

  • vedatchilipeppers  (31.08.20 01:14:47)