[]

Kızgınlıktaki kedi nasıl sakinleşir

5 gündür gece gündüz demeden sürekli bağıran bir dişi kedim var.

Mamasını bir sabah bi gece vereyim yiyince uyusun dedim, işe yaramadı.
Oyun oynatayım yorulsun uyusun dedim. 9-12 oynatıyorum ama işe yaramadı.
Veteriner bi tane hap verdi sakinleştirir dedi, hiç işe yaramadı.

Başka neler yapabilirim ?.

 
veterinerin telefonda birine "parka sal, çiftleşsin, sonra alırsın" dediğini duymuştum bir kere. bence de kısırlaştırdıysan bırak çiftleşsin yazıktır ^^ başka türlü de sakinleşmez zaten. evde ne var ne yok hallenir, bağırmaktan komşuları uyutmaz.


  • pati  (30.08.20 21:33:47) 
parka sal ne demek ya...
başka bir veterinere gidin hormon iğneleri var, sakinleştiricinin de düzenli alınması lazım bir kere almakla olmuyor.
bitince de hemen kısırlaştırmalı.
  • not dark yet  (30.08.20 22:06:37 ~ 22:10:10) 
parka sal +1


  • alt4y  (31.08.20 00:19:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.