[]

aşırı terleme

merhabalar,

yaz kış dinlemeden özellikle sırt bölgem inanılmaz terliyor. Yüzümde terler ama sırtımdan bazen resmen ter boşalıyor desem yeridir. tişörtler sırılsıklam oluyor. çoğunlukla atlet giyiyorum o kötü görüntüyü bir nebze kurtarmak için.

internette araştırdırdığım kadarı ile tiroidlerin fazla çalışması sonucu olabilirmiş, ancak terleme dışında diğer belirtileri göstermiyorum.

Bu illeten nasıl kurtulunur.

 
fazla kilom vardi verdim ve karbonhidrati kestim artik yagmur gibi yagmiyor


  • tunaktunaktun  (30.08.20 19:29:52) 
tiroidlere bi baktır.


  • scudman1  (30.08.20 21:28:24) 
doktora gidin. kafanıza göre iş yapmayın. bir şeylerin göstergesi olabilir.


  • co2s2  (30.08.20 21:59:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.