[]

poster baskı yaptırmak

Elimde şu özellikte bir dosya var. En boy oranı ne olur en fazla? Poster gibi bastırıp duvara asacağım. Kuşe kağıda mı bastırayım? Daha önce yaptıran var mı hiç?
 
54 cm x 29 cm bastırabilirsiniz.


  • janavarorion  (30.08.20 18:27:24) 
en fazla üstteki arkadaşın dediğini yaptırın, ben olsam 10x15 fotoğraf kağıdından büyüğe bastırmam :)

2mp bişey çünkü, 300 dpi'da 10x15 gibi bir şey oluyor. Poster bastırınca da yakından kötü görünebilir ama asıp uzaktan bakacaksınız zaten. Mümkünse daha yüksek çözünürlüklüsünü bulun ama.
  • nhk ni youkosu  (30.08.20 19:46:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.