[]

Eski yıllardan bir ürün sorusu

Hatırladığım bir ürün var. Çokokrem miydi, Chokella mıydı, bilmiyorum. Avuç içine sığacak büyüklükte renkli plastik kutular içerisinde satılıyordu. Bu plastik kutuların sağ ve sol tarafında yer vardı ve kutular yukarıdan aşağı doğru birbirlerine geçirilebiliyordu. Çocukken o kutuları biriktirip 4, 5 tanesini yan yana birleştiriyordum. Kutuların üst kısmı da alüminyum kapak ile kaplıydı. 15, 20 yıl önce satılan bir üründü. Bunu old'lar bilir diyeceğim bir soru oldu ama yine de şansımı denemek istedim. Bu ürünü hatırlayan var mı? Fotoğrafı bulunabilir mi?
 
Şundan mı bahsediyorsunuz?
encrypted-tbn0.gstatic.com

  • Unde bach canim  (30.08.20 02:30:58) 
@Unde bach canim, maalesef bu değil. Benim bahsettiğim daha büyük bir kutuydu. Sert plastikti. Bunu bilen çıkmaz büyük ihtimalle. Teşekkür ederim.


  • dissendium  (30.08.20 02:35:33) 
dandik bir markaydı sanırım. renkli küp plastik kaplar kenarlardan birbirine geçirmeliydi. 92'liyim. abur cubur kültürüm hep eskilere sadık bir tüketici olarak hatırlıyorum. tüp çikolatalar yaşıyor ama bunlar yok bulunmaz bir daha.


  • moody90  (30.08.20 11:53:01) 
@moody90, ben de 93'lüyüm. Sadece bir dönem çıkmış demek ki o ürün. Fotoğrafını bulmak istedim ama bulamadım.


  • dissendium  (30.08.20 14:24:03) 
Aa bunu ben de hatıladım sanki, aynı şey mi çok emin değilim ama raylı bir sistem gibi geçiyordu sanki kutular birbirine di mi? Kırmızı ve sarı renk kalmış aklımda ama adını ben de bilmiyorum.


  • playing star again  (30.08.20 15:45:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.