[]

Gözde ucusan cisimler

Yaklasik 4 aydir bu durumu yasiyorum, doktor nemlendirici damla vs verdi ama pek fayda etmedi. Gundelik hayatta birseyler okurken dikkatim dagiliyor. Gecmesi icin ne yapabilirim ?
 
Gecmiyor onlar.


  • marcelorios  (29.08.20 12:40:47) 
Bende çocukluktan beri var, geçmiyor. Biri söyleyip veyahut bir yerde okuyup aklıma gelmedikçe pek farkına varmıyorum. Günlük hayatta etkilemiyor. Parlak yüzeylerde daha çok belli oluyor.


  • fezagezgini_4  (29.08.20 12:43:08) 
tanrım yaşlanıyorum :(:(


  • wiekannich  (29.08.20 13:45:37) 
Bende açık gökyüzüne ve beyaz duvara bakınca görüyorum


  • olaylar olaylar  (29.08.20 14:12:35) 
bir tavsiye: ne olursa olsu gözlerini ovmamaya çalış. göz damarları çok hassas. baskı uygulamak çok kötü etki ediyor.


  • stationary traveller  (29.08.20 14:56:03) 
korkmanızı gerektirecek bir durum değil ama bunu birde nöroşirurjiye göstermenizi tavsiye ederim.bir mr çektirip baksalar iyi olabilir.


  • duptıs  (29.08.20 15:40:24) 
  • eatpraylaw  (29.08.20 16:00:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.