[]

Yeni eşyalardan yayılan kereste kokusundan nasıl kurtulabilirim?

Birçok yeni eşya var evimde. Kitaplık, TV ünitesi, mutfak dolabı vb. Eşyalardan kesif bir kereste kokusu yayılıyor ve beni oldukça rahatsız ediyor. Başım ağrıyor ve sanırım bu kokunun etkisi var. Evi sürekli havalandırıyorum ama öyle kısa sürede gececek gibi değil.

Daha hızlı bir şekilde bu kokulardan nasıl kurtulabilirim ve beni etkilememesi için ne yapabilirim?


 
kereste kokusu sadece masif eşyalarda olur. diğer ahşapların çoğu kimyasallarla kaplanmıştır rahatsız etmez. rahatsız oluyorsanız tüm ahşap malzemelerden kurtulmanız gerekir.


  • ankarakecisi  (28.08.20 21:35:32) 
O kereste degildir kereste bile olsa en fazla cila kokusu gelir cok rahatsiz etmez. Sizi rahatsiz eden sey suntada kullanilan yapistiricinin kokusu. Yapacak hicbir seyiniz yok bol bol havalandirin zamanla gececek1-2 haftaya tamamen.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (29.08.20 10:26:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.