[]

İstanbul'da dahil olabileceğim bisiklet klüp/dernekleri nelerdir?

Merhaba, bir süredir bisiklet aldım ve sürmeye başladım. Çocukluğumdan sonra tekrar bisiklet sürmek bana çok iyi geldi. Hatta ufak ufak İstanbul içinde kendime rotalar yaptım, geziyorum.

Birlikte gezebileceğim hatta uzun yol yapabileceğim bisiklet klüpleri nelerdir, önerileriniz var mı? Buralara nereden ulaşıp etkinliklerini takip edebilirim?


 
Uzun zaman araştırdım bu konuyu ben. Sonunda lanet olsun deyip tek başıma bindim hep. Bütün gruplar birbiriyle paçoz paçoz kavga ediyor. 10 kişi toplanan bi başka 10 kişiyle internette tartışıyor.


  • pass  (28.08.20 14:09:34) 
@pass o zaman biz grup kuralım :)

Sanırım birçoğu facebook üzerinden haberleşiyor. Ben facebook dahi kullanmıyorum.
  • ozgurlukarayan  (28.08.20 14:14:53) 
Ben maalesef skerler deyip bisikleti sattım motosiklet aldım :)


  • pass  (28.08.20 14:20:19) 
@pass darısı başıma diyeyim o zaman çünkü benim hayalim de o :)


  • ozgurlukarayan  (28.08.20 14:21:58) 
Bisiklet ve motosiklet iki ayrı konu. Bisiklet icin zamana ve binebilecegin yere ihtiyacın var. Motosiklet sana zamandan kazandırır ve bisiklete gore biraz daha fazla maliyetleri olan bir araçtır. Bisiklet kullanmak sagligini olumlu, motosiklet olumsuz yonde etkileyebilir. Benim bilebileceğim doğru duzgun bir alan olsa bisikletimi asla satmazdim.


  • pass  (28.08.20 16:55:46 ~ 16:56:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.