[]

Kan tahlili sonucundan anlayan biri var mı?

Arkadaşlar bu tahlil sonucu nasıl? Korkulacak bir durum var mıdır?


Kolesterol ▲249 mg/dL

Trglserd ▲158 mg/d

LDL kolestrol ▲168 mg/dL

Demr (serum) ▼54 ug/dl

EOS% ▲5.80


Ekte tahlil resmi koydum.

 
Diyet yapman lazım.

Sakatattan uzak dur eğer yiyorsan, çok daha az yağlı beslen, yeşili arttır.

Doktorun zaten söyleyecektir. Diyetle bu değerler birkaç ayda normale döner.
  • faati  (28.08.20 12:39:22) 
Adana yeme tavuk şiş ye, yürüme koş.


  • ycm  (28.08.20 12:42:02) 
bakılsa pek çok kişide benzer değerler çıkar. olması gerekenden çok ciddi olmayan miktarda daha yüksek yağlanma değerleriniz var. denildiği gibi diyet, spor gibi yaşam tarzı değişiklikleri ile toparlar.


  • gibicibicis  (28.08.20 13:42:23) 
eos bir şeye alerjin olduğunu gösterir. bir de bir süre ferrum fort kullanacaksın gibi duruyor demirin düşük.
geçmiş olsun.

  • lesfeuillesmortes  (28.08.20 14:07:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.