[]

Google photos sorusu

gurular,
Bir tabletimde çekilen tğm fotolar google photosa kayıt ediliyor.
Ama ben özel telefondan da bu fotoları görebilmek için telefonumdan google photos a giriyorum.

Girdiğimde telefonumdaki fotolar da buraya düşmüş oluyor. (Senkrenizasyon kapalı, ön izleme olarak)

Ama bunu yaşamak istemiyorum. Tabletteki fotolara hiçbir şey karışmış olmadan ulaşmam lazım.

Mğmkün mü :(

 
Telefondaki fotoğrafları google photos a yüklemek istemiyor musunuz yani?
Şöyle bir şey yapılabilir. Bir google hesabı daha oluşturup telefona ekleyebilirsiniz. Sonra photos içinde ilk hesaba yüklememe yalnız ikinci hesaba yükleme yapabilirsiniz. Sonrasında telefonda photosta 1. Hesabı seçince yalnız tabletten gelen fotoğraflar görünür.

  • senolll  (28.08.20 01:33:50) 
Evet telefondakileri yüklemek istemiyorum, önizleme dahi görmek istemiyorum. Dediğiniz mantıklı gibi hemen bakayım :)


  • cccbehzatccc  (28.08.20 01:35:18) 
Olmadı :(


  • cccbehzatccc  (28.08.20 01:38:06) 
tabletten çektiğini paylaşım aç başka bir hesaba, onu da telefona ekle ve photos uygulamasının default hesabı yap o yeni aldığın hesabı. paylaşım klasöründen görebilirsin sonra tabletten çektiklerini.


  • duster  (28.08.20 10:37:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.