[]

Whatsapp konuşmalırımı topluca ve kalıcı silme - iphone

hattımı patrona devredicem, telefon bende kalacak...
Tüm konuşmaları silmeliyim ve yeni telefonunda yükleyememeli

Nasıl yapabilirim, trickleri var mıdır? Ulaşmak için kurcalıp elinden geleni yapacaktır

 
  • compumaster  (27.08.20 22:47:21) 
bu arada silmek yukaridaki sekilde yapiliyor ama hatti verecekseniz kendi hattiniza tasiyabilmek icin numara degisikligi yapabilirsiniz. yedegi alip uygulamayi silersiniz.

sonra o numarayla o yeni whatsapp acar.

diyelim ki sildiniz verdiniz, sizin hatti vermediginiz kisiler size mesaj atmaya devam edebilir. patron alir bu mesajlari da.

ben olsam numara degistiririm. ayarlar>hesap kisminda numara degistirme. ya da zaten baska whatsapp varsa, tasimak istemiyorsaniz hesabi sil de diyebilirsiniz. bu sekilde sizin kontaklar sizi gormeyeceklerdir. (patron yeniden acarsa baska)
  • yoggi  (28.08.20 12:34:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.