[]

Yeni Samsungların menüsünde reklam mı var?

Herkes bahsediyor da, S8 ve sonrasında A30-50 modellerinde falan da sanırım reklam varmış. Doğruluğu nedir?

S7 kullanıyorum benimki tertemiz de, sonraki modellerde OneUI ile hem arayüz düzeldi ama reklam geldi diyorlar :D

Xiaomi'lerde de var sanırım. E ne olacak böyle?

 
Hiç duymadım böyle birsey


  • allah yazdiysa bozsun  (27.08.20 20:20:45) 
s10e kullanıyorum, tüm güncellemeleri de yaptım reklam yok. bir kaynak gösterebilir misiniz? çünkü ben reklam görünce böcek gibi ezmiş ve hatırlamıyor da olabilirim.

(bu arada xiaomi'lerdeki kapatılabiliyor diye hatırlıyorum, bndan önceki telefonu xiaomi ve onu da hala kullanıyorum iş için, reklam yok.)
  • gkhncnzdgn  (27.08.20 20:46:53 ~ 20:48:14) 
@gkhncnzdgn, geçenlerde ekşisözlükteki biriyle mesajlaşmıştık, "annemin kullandığı a serisi bir cihazda çıktı karşıma çok fena asabım bozulmuştu" demişti.

bugün reddit'te gördüm tekrar oraya da sordum,
i.ibb.co
cevap şöyle. Emin olamıyorum da, millet son zamanlarda sürekli "androidlerde reklam var, ios çok iyi" diyor. Birileri bir yerde reklam görüyor ama web falan değil baya menülerden arama ekranlarından falan bahsediyorlar. Ya onların kapatamadığı (veya reklam olmayanların kapattığı) bişey var, bilemedim.
  • nhk ni youkosu  (27.08.20 21:20:01) 
10 yıldır samsung kullanıcısıyım menüde nerede reklam varmış ya?

Sadece samsung health uygulamasında bir süredir üstte smart watch reklamı var samsungun. Beni o biraz rahatsız ediyor ama bu arayüz değil, uygulama içi reklam. Arayüzde hiç reklam gördüğümü sanmıyorum.
  • senolll  (27.08.20 21:39:59) 
bilemiyorum, birileri dedi diye inanmak zorunda olduğumuzu da düşünmüyorum. ben şimdiye kadar rastladığımı hatırlamıyorum. anneme ve teyzeme de birer a30 aldım, onları kurduğumda da reklama rastlamadım.
belki başka bir tartışmanın konusu olabilir fakat samsung menülerinin giderek daha kötü hale geldiğine de katılmıyorum, bunların sonucunda o redditorun taraflı yorum yaptığını düşünüyorum.

  • gkhncnzdgn  (28.08.20 15:20:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.