[]

yazıcı alacağım - hiçbir fikrim yok

bu konularda bilgisi olan arkadaşalardan yardım bekliyorum.
günde ortalama 50 sayfa çıktı olmam gerekiyor. elimdeki on yıllık yazıcı bozuldu ama hangi yazıcıyı seçeceğim hakkında kararsızım. kuzenim bir kaç hafta önce elektronik market çalışanının kandırmasıyla, kağıt üstünde çok kaliteli görünen bir "hp" yazıcı aldı. günde yüz kadar çıktı alması gerekiyor ve her seferinde lanet ediyor hp'ye.
bu durum korkuttu beni çünkü çok param yok. alır da memnun kalmazsam zor olur bu durum benim için.

sizden ricam max 600 lira limitle alabileceğim en iyi yazıcıyı önermeniz. yardımlarınızı bekliyorum.

 
tam cevap olmayacak belki ama amazon.com.tr'den al hangisini alacaksan. memnun kalmazsan iade edersin sorunsuz.


  • onurrrrr  (27.08.20 14:41:53) 
kartus kullandiktan sonra nasil iade edecek? hadi yeni kartus alip oyle iade etti desek kartuslar yaziciyla ayni fiyat nerdeyse.


  • buenosdias  (27.08.20 14:53:02) 
Sakin murekkepli (inkjet vb) alma. Ne yap ne et lazer al. Lazerlerin toneri de ucuz.

Su ana kadar bir suru marka kullandim. Kefil olabilecegim tek marka Brother.
  • cleric  (27.08.20 15:07:23 ~ 15:07:56) 
Ucuz ama güvenilir seçenekler için Brother'ın alt modellerine bakın. Bendekinin maşallahı var çok duacıyım kendisine. Ve evet kesinlikle lazer. Mürekkepli yazıcı pişmanlıktır


  • panzerkampfwagen iv  (27.08.20 15:22:11) 
Lazer yazıcı +1

İster kendiniz isterseniz bilgisayarcıya doldurtabiliyorsunuz.
1 ay önce brother 1211w 2t aldım vatan bilgisayardan. W ifadesi wifi var demek. Kablo bağlamadan cıktı alabiliyorsunuz. 2t ise kampanya var 2 tane tam dolu toner veriyor.
Eğer sadece siyah beyaz çıktıya ihtiyacınız varsa bu alet gayet yeterli.

Linki bırakayım.

www.vatanbilgisayar.com

Ben vatandan aldım. N11 de falan ucuz ama hem 2 dolu toner vermiyorlar hem de söylenti duydum. Orijinal kartuşu vermiyorlar falan diye o yüzden güvenemedim.
  • ykyt  (27.08.20 16:10:32) 
Edit: ben aldığımda 896 tl imiş. Şuan biraz artmış.


  • ykyt  (27.08.20 16:11:06) 
Biz şirkete şunu aldık. Biraz yavaş tarıyor.. Onun dışında iyi gibi.
www.trendyol.com

  • nickini vermek istemeyen uye  (27.08.20 16:13:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.