[]

Soldier of Fortune coverladım :)

Merhaba gececiler. Az önce -çok dandik de olsa- bir Deep Purple cover'ı yaptım, sizinle paylaşmak istedim. Detone ve telaffuz hatalarımı görmezden geliniz, sabaha silerim ifşa oluyorum biraz... iyi geceler :)

www.youtube.com


 
Güzel güzel, tebrikler.


  • kisa  (27.08.20 01:42:12) 
Linke tiklarken nasıl birşey çıkacak acaba diye düşündüm. Beklediğimin cok üstünde bir performans ile karşılaştım. Tebrikler. Emeklerinize sağlık...


  • primetime  (27.08.20 05:54:14) 
Merhaba. Eğer playback değilse güzel ama nedense video bana sanki fakemiş gibi geldi.


  • sta  (27.08.20 10:32:24) 
Kaydı yapıp sonra video çektin sanırım? :) Yani kendi sesini playback'ini yapmışsın ondan bir iki kişinin aklı karışmış. gayet güzel beğendim. çok sevdiğim bir parçadır.


  • awareim  (27.08.20 16:26:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.