[]

bilgisayar seçimi

en fazla 2700 olacak şekilde bunu buldum
(git: www.trendyol.com bilgisayar)

nasıl iyi mi? önerebileceğiniz başka bilgisayar var mı?

 
ofis vs işleri için kullanacaksanız ve fiyatı sizce uygunsa idare eder. 1 tb hdd gördüm sanki ssd yoksa buna ssd takarsanız canavar olur.

oyun vs düşünüyorsanız koşarak uzaklaşın.
  • ozdek  (26.08.20 22:47:32) 
okul için çocuğa


  • hitsumo  (26.08.20 22:48:52) 
amd'nin ryzen öncesi modellerinden uzak durmakta fayda var. çok eski teknoloji, düşük performanslı verimsiz vs. 3000 bandına çıkarsanız enazından ryzen3 3250u işlemcili bişeyler alabilirsiniz.
2700 liraya çöp alacağınıza 3000e giriş seviye, enazından kullanırken kanser etmeyecek kadar idare eder bişey alabilirsiniz.

  • konetsu  (27.08.20 00:32:19 ~ 00:35:28) 
a6 biraz eski bir işlemci. 3000 serisi seçmek daha mantıklı diyorum ben de. bir de depolamada 1tb hdd yerine 256 gb ssd daha mantıklı geliyor


  • yüzyıllık yalnızlık  (27.08.20 01:17:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.