[]

Gaziantep gezisi günübirlik mi yoksa 1 gece konaklamalı mı?

Zeugma müzesi için adanadan gideceğim. Yol ortalama 3 saat. gitmişken tabii ki yemeklerini, tatlılarını da gömeceğim. aslında kalmalı planladım ama ikinci gün ne yapılır hiç bilemedim. ilk gün zeugma yapıp yemekleri yesem akşam dönsem mi? yoksa ilk gün bunları yapıp bir gece kalıp diğer gün de serbest mi dolaşsam. hayvanat bahçesine giderim konaklarsam en fazla. konaklamazsam da çok alelacele olacak gibi. bilemedim.
 
bir gece kal. ertesi sabah kahvaltıda katmer yiyerek güne başlarsın, merkezdeki ufak müzeleri gezer bakırcılar çarşısı'nda alışveriş yaparsın.


  • pati  (26.08.20 19:36:34 ~ 19:36:48) 
Biz İstanbul'dan sabah gidip akşam döndük yeterli geldi. Zeugma, katmerci Zekeriya usta, Koçak baklava, tahmis kahve hepsine de gittik. Kaleye de çıktık tamamen zaman kaybı hiçbirşey yok. Günübirlik gayet yeterli bence.


  • kumulatifvergimatrahi  (26.08.20 20:11:42) 
Antep günübirlik değil. yemeklerini tatmak için bile en az 3-4 gün gerekir. siz yine de 1 gün kalın :-)


  • ankarakecisi  (26.08.20 20:33:08) 
Antep'te bir gece kalınır, zaten yemek yiyecek çok yer var,günübirlik birşey anlamazsin


  • nucleon  (26.08.20 20:44:30) 
Bir gün yemeğe bile yetmez. Rumkale'ye de gitmiştik biz, çok da beğenmiştik, siz de bir araştırın isterseniz.


  • asteriks  (26.08.20 20:57:13) 
Antep yemek için vardır, vakit kaybı değildir. Her köse başı ayrı bir lezzet şehrin. O sebeple kalabiliyorsanız mutlaka kalın.


  • karacigerim vur kadehlere  (26.08.20 23:03:14) 
Kesinlikle konaklamalisin


  • balpolen  (27.08.20 01:12:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.