çocuğa hediye

3 yaşındaki erkek çocuğa nasıl bir hediye alınabilir? çok fazla da bütçem yok :/

tshirt al geç gayet ucuz.

  • nedendir bilinmez  (26.08.20 16:18:03)
hayvanat bahçesi, lunapark bileti, (pandemi süresince ne derece mantıklı kararı siz verin)
yaratıcılığını veya el becerisini geliştirebilecek oyuncak
herhangi bir çocuk giyim/oyuncak mağazasından hediye kartı, miktarı bütçeye göre belirleyin. 100-150 tl falan bence gayet makul.
  • reanarchy  (26.08.20 16:21:04)
bence kitap. iş bankası yayınları güzeldir. okul öncesi, çok bebek işi olmayanlardan bir şeyler seçebilirsiniz. pahalı da değiller.

www.iskultur.com.tr
  • nimberjack  (26.08.20 16:25:52)
Neler seviyor ki? O yastakiler puzzle yapmaya bayiliyor cogunlukla, yasina uygun puzzle’lar alabilirsiniz.

Beceri gelistiren kutulu oyunlar var, asiri pahali olmayanlari da var, bakabilirsiniz.

Isbankasi +1

Ufak oyuncak araba, ucak tarzi seyler bakabilirsiniz.

Boyama seviyorsa bissuru boyama kitabi+renkli renkli kalemler <3

Ilk aklima gelenler bunlar. Saydiklarimin icinde isbankasinin fiyatlari sabit ve uygun, digerlei ise her butceye gore(manyak gibi pahalilari da var normal fiyatlilari da var.) bulunabilir seyler.
  • invictae  (26.08.20 16:30:26)
lego, her yaştan çocuğa (ve hatta yetişkine) alınabilecek hediye bence. sadece çocuğun yaşına uygun ebatta olmasına dikkat edin, yutma riski olmasın.

  • shadowfollower  (26.08.20 16:38:45)
Kitap al, ben öyle yaptım gayet sevdiler zamanında. Halen kitap alırım.

  • nucleon  (26.08.20 20:46:08)
Kılıç, ışın kılıcı vs.

  • firez  (26.08.20 21:07:57)
Kamyon olabilir, cinsiyetten bağımsız çocuklar çok seviyor.

  • kaset  (27.08.20 11:35:02)