[]

pasif öğrencilik

merhabalar halen bir üniversitede pasif öğrenciyim.bu yıl tekrar sınava girdim ve kazandım.eski üniversitemden kaydımı sildirmem gerekir mi yenisine kaydolmak için yoksa diplomamı yeni üniversiteme yollarlar mı?

şimdiden teşekkürler


 
normal şartlarda bölüme başvurup kaydı sildirmek ve evrakları almak gerekiyor yeni bölüme kaydolabilmek için. bazı okullarda 1 hafta falan sürebiliyor hatta prosedür. covid önlemleri kapsamında uzaktan bir uygulama var mı arayıp sorabilirsiniz.


  • hadsafhada  (26.08.20 12:53:30) 
kaydınızı sildirmeniz gerekir, yoksa yeni üniversiteye kayıt olamazsınız.


  • cursor  (26.08.20 12:55:33) 
AÖF (tüm aöfler dahil) hariç kayıt sildirmeden yeni kayıt olmaz.


  • top_secret  (26.08.20 13:36:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.