Ne olursa çok mutlu/huzurlu/rahat olursunuz?

Bir ömürlük değil elbette. Kısa süre de olsa çok rahatlarım, sevinirim dediğiniz bir şeyler var mı?

Eğer hemen şimdi ölürsem.

  • Karmaşıklık  (25.08.20 20:45:35)
Birine sarılsam :) koronadan beri sadece dört kişiye sarıldım. Normalde öyle sarılan insan da değildim ama böyle olunca eksikliğini hissediyorum.

  • pati  (25.08.20 20:58:22 ~ 20:59:26)
yarın sabah bir mucize olur ve hesabımda 200bin görürsem kısa süreliğine huzurlu olurum.

  • scudman1  (25.08.20 21:03:55)
Çok uzun zaman bilmem ne olursa çok muylu olurum diye düşündüm hep.

o bir şeylerin de büyük kısmını yerine getirdim. Kendimi hırpaladım, hayatımı erteledim ve gerçekleştirdim.

Hiçbirisi mutlu etmedi :)

Mutluluk denilen şeyin "x olursa olacak" şartlı bir şey olmadığını biraz geç de olsa anladım.

şu an evde, hafif yorgun, camın kenarında, güzel bir esinti varken, soğuk sade sodamı içip internette salak salak şeylere bakıyorum. Arada kitabımdan bir kaç sayfa okuyorum. aşırı mutluyum, huzurluyum. öyle uğrunu kendimi hırpalayacağım bir şey de değil :)
  • levpontryagin  (25.08.20 21:26:53)
İyi geliri olan bir işim olsa ve o ise adapte de olsam çok rahatlardim.

  • epistemic_regress  (25.08.20 21:45:31)
Maaşlı çalışmaya son vermek.

  • alfred  (25.08.20 22:02:11)
Hayatımdaki bitmek bilmeyen belirsizlikler mucizevi şekilde üzerimden kalkarsa çok sevinirdim. Kısa süreli de değil ömürlük sevinirim yani o derece :D

  • superfluid  (25.08.20 22:05:32)
Yaratıcılığımı en rahat şekilde gösterebileceğim bir iş

  • olaylar olaylar  (25.08.20 22:07:00)
yurtdışında rahat bir iş.

  • tabudeviren  (25.08.20 22:31:36)
Ben oldum bunu. Bir suredir cok mutluyum. Kirilma noktasini aciklamak istemiyorum. Deniz kenari bir eve tasinmak ki yakinda yapiyorum cok az kaldi ve mumkunse birkac yil sonra da bir yurtdisi işi mukemmel olurdu.

diger yanitlari okumadim ama ne yazdiklarini tahmin ediyorum: para yada işle ilgili agirliktadir. sebebi de malum herkesin bir derdi var ve hayat sartlari herkes icin ayni zorlukta degil.
  • baldan kaymak  (25.08.20 23:59:32)
soruya bakıp bakıp duruyorum cevap vermek zorundaymış gibi ama aklıma bir cevap gelmiyor.
bilmiyorum. bu durumda beni mutlu edicek şey beni neyin mutlu edeceğini bilmem olurdu sanırım.

  • Bruce  (26.08.20 00:08:58)
Bozulan PS2'min yerine yenisini edinebilirsem mesela şu an aşşırı aşşırı mutlu olurdum.

  • Avoiding The Puddle  (26.08.20 04:39:25)
Sakatlık geçirdiğim bütün tendon, bağ vs. şak diye iyileşse yeterdi.

  • arnold schwarzeneger  (26.08.20 14:20:37)
Bir köpek sahiplenecek kadar güvensem hayat şartlarıma kendime, yeniden bir köpeğim olsa. Bi’ on sene mutlu olurum en az.

  • delirium  (27.08.20 01:00:01)
Hayatımda belirsiz olan şeyler çözülünce huzurlu oluyorum. Öyle olunca yanımda sevgilim varsa oh be sevgilim de var ailem de var mutlu olmak için bu kadar yeterli diyorum. Eğer stres olduğum ufacık bir şey varsa herkes batıyor "Bıktım bu hayattan kimseyle mutlu değilim." moduna giriyorum

  • eatpraylaw  (27.08.20 01:55:43)
şu anda çok mutluyum çok şükür.
sabah kalktığımda içi eşya dolu hiç masrafı olmayan çatı katında manzaralı bir evim olsa felaket mutlu olurdum

  • hopp  (27.08.20 01:58:40)