[]

Uçağa kedinin alınmama durumu olur mu?

Kedinin bütün evrakları tam olsa yine de uçağa binişte alınmama ihtimali var mıdır? Az önce thy ile görüştüm belgeleri falan saydı ama uygun görülmemesi durumunda alınmama durumu var bu yüzden rezervasyon yapsanız daha iyi olur dedi. neden uygun görülmeyebilir dedim o anlık kontrollere bağlı falan dedi.
pek anlamadım. Bilgisi olan var mıdır? 
Sizden önce biri kopek rezervasyonu yaparsa kedi ve kopek aynı anda kabinde bulunamaz sizin kediniz kargo da uçar. Bu yüzden rezervasyon yapmanız sizin faydanıza olur bu yüzden uygun gorulmeyebilir denmiş.


  • monkey  (25.08.20 21:07:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.