[]

Istanbul-Fethiye Guzergah Tavsiyesi

Yola cikis saatime gore yari yolda 1 gece konaklama durumu da var.

Su guzergahtan git, su kadar odersin ama soyle avantaji var diyecek tecrubeli arkadaslar bi el ativersin bi zahmet.

(Google maps ve forumlara baktim)

 
kesinlikle yola çıkmadan 88 liraya ido pendik yalova bileti al doluyor sonra 150 lira köprü ya da 2 saat körfez dolaşması çekmen gerekir. dönüşte de al aynı şekilde.


  • biseysorucam  (25.08.20 10:01:37) 
Köprü+otobanla gidersen kuş gibi gidersin ama cebin de kuşa döner. Feribot yalova Manisa Fethiye en iyisi. Otoban haricindeki bölünmüş yoldan git.


  • lion de la Turquie  (25.08.20 13:05:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.