[]

Balkonumdaki koruma amaçlı demir kapı için güvenli kilit nerden bulabilirim

Şöyle bir kilit lazım: Yan yana gelen sucuk kalınlığında iki demir profilin çevresini sarıp kilitlenmesi gerekiyor. Şifreli kilitler anahtarlı kilitlere göre belki daha güvenlidir hırsıza karşı?

Not: Dilediğim gibi bir kilit bulabileceğim bir yer var mı İstanbul'da? Gidip bakıp uygun olanı bulayım.


 
bauhaus'a bakın model seçmek için sonra n11'den alın.

hırdavatçılarda olur bu tarz kilitler. artık hepsi online satış yapıyor olmalı bir kontrol edin. n11 kilit nokta.
  • ozdek  (24.08.20 23:37:26) 
Motosiklet kilitlerine bakabilirsin, belki işe yarar bir şey çıkar. Şöyle de olabilir, güzel iki halka kaynatıp standart ölçülerde kaliteli bir asma kilit de takabilirsiniz.

Hırsızın açmasını istemiyorsanız kişidi içerden, ulaşamayacağı veya zor ulaşacağı bir yerden takmak mantıklı.

Kilite levye vs sokup patlatamayacağı, demir makasıyla kesemeyeceği bir pozisyonda olmalı.
  • John Bloor  (25.08.20 11:09:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.