[]

İzmir’den başlayan tatil güzergahı önerisi

İzmir’den başlayıp aşağıya doğru inmek istiyoruz, süre 5-6 gün kadar, 2 kadınız, arabamız var. Kalınacak güzel yerler, uğranması gereken koy ve plajlar önerilerinizi bekliyorum.
Aşırı lüks otellerde kalmayız gibi, veya mecbur kalırsak 1-2 gün kalabiliriz ama daha çok salaş ve sakin tatil yapmak istiyoruz. 
akyaka-akbükte 2 gece, eğer araba kullanmaya üşenmezseniz datçada 2 gece, son olarak da olimpos-çıralı tarafında 2 gece. kaş, bodrum, kuşadası gibi yerleri kalabalıklığından dolayı eledim.


  • ismim ibrahim  (24.08.20 17:33:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.