turkTelekom Altyapıyı çekmesi ne kadar zaman alır

Merhaba
Sakarya'nın bir ilçesine taşınacağız 64 dairelik bir siteden ev tuttuk. Ancak daha asansörler ve iskan yok. altyapı çalışmasını Türk telekom yapıyor diyorlar ama ben de başvuru yapayım diyorum taşınmadan. Sizin böyle tecrübeniz var mı kaç gün alıyor böyle bir çalışma?
Bir kaç ay gelmeyecekse superbox ya da redbox gibi bir altenatife yöneleceğim

Sakarya Türk Telekom ofisine de bir türlü bağlanamadım direkt olarak

2 hafta da surebilir 2 ay da. Istanbulda bile yapamadilar 1.5 ayda. Surekli arayip darlamaniizi oneririm.

  • baldan kaymak  (24.08.20 16:11:34)
ben o aranacak numarayı bilmiyorum sorun orada

  • hoot  (24.08.20 16:16:22)
Proje durumuna bağlı. O bina için projelendirme yapıldıysa bir kaç ay içinde çekebilirler. Bizde bina bittikten 1.5 sene sonra yapıldı mesela. Tamamen şans. Ayrıca bizde binadaki insanların yarısından 1 fazlasının gidip dilekçe vermelerini şart koşmuşlardı.

  • queue  (24.08.20 16:39:59 ~ 17:26:23)
bilemezsin. her sey mumkun.

  • turbo sadık  (24.08.20 18:12:26)