[]

Balkonda grill yapamaz mıyız

Sanki böyle bir yasak vardı ama kömürlü falan değil elektrikli grillin üstünde kanat biber vs yapsak yasak mı yani
 
Yapmayın abi,bütün mahalleyi kanat kokutacaksın.

Kendi açımdan soylersem mangal değil evi yaksan umrumda olmaz ama ufak çocukların canı çekiyor bir şekilde.kanat dediğin nedir al bi kilo yap dersin ama o an olmayınca büyük ihale işte.
  • duptıs  (24.08.20 00:12:58) 
milletin çamaşırı sizin kömürünüz ya da tavuğunuz yüzünden leş gibi kokmak zorunda değil. dünyanın hiçbir yerinde apartmanda mangal yapılmaz dumanı çatıdan verecek bir sistem yoksa.

evde elektriklide yapın. yoksa kavga çıkar. ben olsam çıkarırım.
  • bohr atom modeli  (24.08.20 00:13:16) 
elektrikli de olsa yapılmaz çingene mahallesi vs değilse


  • mg3929  (24.08.20 00:17:38) 
Köyünüzde, müstakil evinizin balkonundaysa yapılır.
Şehirde, apartman dairesinin balkonunda yapılmaz.

  • i am 6 do you wanna be 9  (24.08.20 00:59:20) 
Milletin evi, çamaşırı sizin mangalınız kokmak zorunda değil +1

2020’nin Türkiye’sinde herhangi bir şehrin apartman dairesinde mangal yapılıyor.
  • Hallegadola  (24.08.20 01:41:50) 
Komşum yapsın istemezdim, o sebeple canım istediği halde yapmıyorum.


  • SiyamkedisiZorro  (24.08.20 09:45:39) 
Komşulardan biri yapsın istemezdim, iğrenç kokuyor.


  • legolasin son oku  (24.08.20 11:19:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.