[]

amerikapostam, amerikadan iste

sizin için alıp türkiye'ye gönderiyoruz diyorlar. bu tarz siteleri deneyen oldu mu, hangisini önerirsiniz?
 
amerikapostam'ı 2 defa kullandım. ilk kullandığımda sorun yaşamadım 2. de bir takım sebeplerden mırın kırın ettiler. sonra ekşide yazarım çirkeflik çıkarırım deyince hemen tavırları değişmişti :) sıkıntı yaşamazsın yani. fiyatları 2015lerde diğer sitelerden daha uygundu amerikapostam'ın şu an hala öylemidir bilemiyorum.


  • 2007  (23.08.20 21:45:48) 
amerikadaniste'nin garanti ya da miles&smiles ile bir isbirligi var bildigim kadariyla.


  • tahtakafa  (23.08.20 23:01:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.