Ekşi üyelik tarihi 2009

Merhaba,
Eskiden kullanmış olduğum ve 6 adet içerik yazdığım hesabıma dün ulaştım.
4 tane daha içerik ekledigimde ilk yazıların eski tarihli olması sebebiyle
Yazar olmam hizli mi olur yoksa yavasmi ?
Son iki tane kaldı bulamıyorum ne yazsam diye..

İlk yazı tarihi 2009

10 entry ne zaman tamamlanmışsa ona göre değerlendirilirsin.

  • angelus  (23.08.20 12:09:21)
çaylakların yazar yapılmaları ile ilgili algoritmayı tam bilmiyoruz ama bildiğimiz bir şey o da aktif olan yani her alımda son 24 saatte giriş yapmış olanlara öncelik veriliyor diye bir açıklama yapmıştı zamanında ekşi sözlük.

bir de zaten rastgele 4 entry girin boş entry'ler profilinizde sıra numaranız çıkar.

sıra size gelene kadar entry'lerin düzgün olup olmaması çok da önemli değil. daha sonra silmeden düzelt diyerek istediğiniz zaman entry'leri düzeltebilirsiniz.
  • aziz dostum jack  (23.08.20 12:16:28)
Son iki tane bulabilsem yapicamda teşekkür ederim yazanlar için

  • muratback  (23.08.20 12:22:59)
dedikleri gibi 10 entry girmeden siraya alinmasin.

yazacak iki tane entry bulamiyorsan yazar olmanin ne gibi bir avantaji olacak anlamis degilim ama...
  • yoggi  (23.08.20 22:10:50)