Bisiklet nereden alınır?

bisikleti gezi-spor amacıyla almayı düşünüyorum. bir kaç okuma yaparak ön bilgi edindim. vücut ebatlarım ölçüsünde cyclocross( yani hem kötü yol koşullarına hem şehre uyumlu) bisiklet almak istiyorum. fiyat performans olarak mosso dikkatimi çekti. İkinci el almak istemiyorum çünkü arızalı-eski bir ürünü bilgisizliğim sebebiyle alıp kazıklanma ihtimalim var. Bu yüzden bisikletçi bulmam gerekiyor.

istanbul’da özellikle anadolu yakasında çeşidi bol, sorularıma yanıt bulabileceğim gidip sevdiğim modeli alabileceğim hangi bisikletçi var?

geçen gün arkadaşım aldı kızıltoprak tan. 4000 TL. çok memnun. dilersen yönlendirebilirim. msj atabilirsin bana.

  • since1907  (22.08.20 18:56:16)