Usta işi yarım birakmis, sonradan farkettim

Boya için anlastigimiz kişi gardrobun arkasına hiç ellememis. Hem ben hem eşim iş dolayısıyla bilgisayarda çalışırken iş bitti dediklerinde önce eşim sonra ben baktıksa da gormemisiz.

Taşınma esnasinda gardrop sökülünce arkası kabak gibi ortaya çıktı.

(Boya için öne de çekmişlerdi hâlbuki)

Bunu söylemek için aradım cevap vermedi, video ve foto çektim gönderdim.

Sonrasında geleceğini söyledi.

Gelecegim dediğinde saat 11 di. 2 de geleceğim dedi ve sözleştik. Ne gelen var ne giden. Açmıyor telefonu. Biz de gelecek diye evden ayrilmadik.

Defalarca mesaj attım ama en son şunu yazmış:

Geldim yaptım kontrol ettiniz benden bu kadar.

Kendime söz verdim böyle durumlar trafikte de olsa is hayatinda da olsa kendime en sonunda zarar verecek durumlara girmem.

Bu durumda ne yapabiliriz? WhatsApp konuşmaları delil olursa eğer polise mi gitsem?

Aklıma pis fikir olarak bir başka yere bir başka kişi tarafından çağrılip orada konuşmak geçiyor ama laftan anlamaz bir paragöz ve işgüzar çıktı maalesef. (Aslında kanlar içinde bırakana kadar dövesim geliyor)

Aklı selim fikirlerinize ihtiyacım var
İyi aksamlar

geçmiş olsun yapacağınız bir şey yok ders olmuş size.

  • duyurukullanıcısı  (21.08.20 23:39:13)
Para üstü alırken sayınız gibi bir durum değil ki bu, kontrol ettiniz alırken densin.
İki günde dolabın arkası kirlenmeyeceğine göre. Bağırıp çağırıp hakaret edip ikna etmeye çalışabilirsiniz en çok. “Gel bak olmuş mu burası şimdi” diye çağırıp boyattırmaya çalışabilirsiniz. 1 saat sürer mi acaba? Parasını verip boyattıracam deyip vermeyebilirsiniz (pis fikir)
Herhangi bir platformdan bulduysanız, kötü yorum yapabilirsiniz. Geçmiş olsun
  • maq  (21.08.20 23:42:18)
Ne yaparsan devamını kontrol edemeyebilirim, bosverdim. Başka birini çağırıp o kısmı boyatacagim.

  • lion de la Turquie  (21.08.20 23:51:35)
boya evde mi? bir gardırop arkası için yeni usta çağrılmaz ya yazık günah, iki rulo da siz sürün bitsin.

ustaya diyecek laf yok zaten, leş gibi bir adammış.
  • sir gawain  (22.08.20 00:05:45 ~ 00:09:29)
Bunlar hep tecrübe. Sallamayacaksın. Başında durmadığın iş böyle oluyor malesef.

  • ykyt  (22.08.20 00:10:21)
Welcome to turkey. Emek yoğun işlerde işçinin anasına küfür edermiş gibi konuşup aşağılar şekilde davrandığında en iyi hizmeti alıyorsun. İnsan gibi davrandığında hemen seni sömürmeye başlıyorlar. 37 yıllık tecrübe, eski solcuyum.

  • rastinon  (22.08.20 00:44:31)
Çalıştığınız şirket büyükse, teknik işlerde çalışanlardan rica edip, onlara yaptırabilirsiniz. Hem onlara ek gelir olur hem de işini düzgün yaparlar.

  • rastinon  (22.08.20 00:46:34)
Valla bir şeylerin arkasının boyanmadan bırakılması benim çocukluğumdan beri bildiğim bir durum, yeni değil.

Keşke ne var ne yok her şeyi çekseydiniz duvarlardan.
  • Avoiding The Puddle  (22.08.20 00:58:07)
2de gelicem demesi şaşırttı, bu tarz ufak işler için akşam üstü kendi günlük işini bitirdikten sonra ya da sabah uğrarlar genelde. Nasıl olsa gardrop arkası ya orasi da boyanmayı versin kafasında sanırım, iş ahlakı sorunlu

  • neverletyougodown  (22.08.20 01:07:14)
ne yaparsan yap bir rulo bir nemli bez, 2 kilo boya alıp orayı boyamaktan kolay olmayacak.

  • alperz  (22.08.20 07:44:23)
ben isin basinda durdugum halde bazen atliyorum.
caninizi fazla sikmaya degmez. o renkler tamamen kendisini cekmeden kendiniz iki rulo surun yoksa ton farki olur.
baska yerlerde de isi varsa ebedi gelmez.
mesela benim sihhitesisatta sorun var. isi tam bitmedi. ben de isin sonunda veriyorum parayi. sozde pazartesi gelecekti. adamin 4.000 daha alacagi var gelmiyor. daha ne anlatayim :)
is gecikmesini de ceza olarak yazacagim 4000 lirayi ruyasinda gorur anca.
caninizi sikmaya degmez. piyasa hep boyle cogu insan boyle sadece iscisi degil.
  • turbo sadık  (22.08.20 07:55:06)