diş teli çıkınca dişlerde oyuntu ve matlık normal mi?

dün çıktı teller ama dişlerim pürüzsüz değil eskisi gibi, beyazlıklar ve tırtırlar oluştu. birkaç dişim de dişin nemini aldığım zaman parlak durmuyor, mat. moralim bozuldu. doktor da çok ilgilenmedi açıkçası. bu niye olur normal midir?

telleri çıkardıktan sonra dişlerinizi temizlemedi mi doktor?

  • black holes in the sky  (21.08.20 16:00:48)
temizledi. acaba temizlerken hasar mı bıraktı diye endişelendim.

  • durme  (21.08.20 17:32:10)
bende de temizlik yapıldı, baya agresif bişey sanırım bu temizlik. yapıştırıcıyı sökmek için aşındırarak temizliyor. dediğiniz gibi mat o noktalar. ama benim teller içeridendi, sadece dışarıda bikaç noktaya kanca takıldığı için o çok önemsemedim.

bence o doktora değil başka bi doktora (hatta birkaç doktora) danışın. doktorun sebep olduğu sorunu düzeltmesi için tekrar aynı diş doktoruna gidenlerden hiç mutlu bi son duymadım.

belli ki o saydam parlak tabaka aşınıyor. parlatmak için umarım tekrar aşındırmayı seçmezler. umarım başka bi çözümü vardır.

bol şans
  • sttc  (21.08.20 19:51:13)